• Lekiam į Nidą

  Šiemet jau 11 – tas LEKI žygis Baltijos pajūryje. 100 km , per keturias dienas, nuo Latvijos iki Rusijos pajūrio smėliu ir dar bendraminčių draugijoje tikros atostogos kūnui ir sielai. Norintiems vykti drauge siūlome 2 išvykos variantus:

  1 variantas – kaina 110 eur
  Visas 100 km per 4 dienas. – Kelionė + 1 nakvynė Palangoje + 2 nakvynės Nidos centre + pagalba trasoje.
  Iš Alytaus išvažiuojame nuo sporto mokyklos (Matučio 14) , 26d. (ketvirtadienį) 7.30 val. Galime paimti iš Prienų, Kauno.
  Žygio pabaiga sekmadienį 16-17 val. Dušas viešbutyje. 22-23 val. Alytuje. Kaina- 110 eurų.

  2 variantas – kaina 75 eur
  Rugsėjo 27d. penktadienį 16 val. išvažiuojame iš Alytaus (Matučio 14 Sporto mokykla).
  Apie 21 val. atvažiuojame į Nidą. Šeštadienį. ryte išvažiuojame į Smiltynę Dalyvaujame LEKI rengiamo, šiaurietiško ėjimo žygio (Latvija-Rusija, 100km pajūriu) trečiame etape Klaipėda – Juodkrantė (18km). Apie 15 val. atgal į Nidą. Poilsis, grybai, žvejyba ir kitos kurorto pramogos. Sekmadienį 9val. Žygis Nida-Parnidžio kopa-Rusijos siena pajūryje-Nidos švyturys, ( apie 10 km.). Po žygio laisvas laikas. 15val. išvažiuojam iš Nidos.
  Pakeliui sustojame ir aplankome NEGYVĄJĄ KOPĄ. Apie 16 val.namo. Alytuje 21val. Kaina – 75 eurai.
  Gundykitės ir registruokitės.

  Registruodamiesi nurodykite pasirinktą išvykos variantą.

  Registracija: http://www.eiksiaurietiskai.lt/renginiai/lekiam-i-nida

 • Žygis Smiltynė – Nida

  Sveiki visi 🙂
  Kviečiu jus rugpjūčio 4-5d. į žygį pėsčiomis Smiltynė – Nida!
  Žygį pradėsime rugpjūčio 4d. (šeštadienį) 9h. nuo Smiltynės naujosios perkėlos. Nuo jos keliausime iki Pervalkos, t.y. apie 35km. Pakeliui, poilsio pertraukų metu ne tik piknikausime, ilsėsimės kaip mokėsime, bet ir pravesiu lengvus fizinius, energetinius užsiėmimus (jogos, kvėpavimo, embodiment, Qi gong ir kt.). Taip pat užsuksime į Juodkrantę (galbūt) ir į Pilkąsias kopas, kur atliksime Žemės (stichijų) pagerbimo ceremoniją. Nakčiai apsistosime Pervalkoje (kas norės, galės autobusu nuvykti į Nidą ir ten apsistoti), o kitą dieną toliau žygiuosime (greičiausiai mišku) į Nidą (apie 15km.). Kieno kojos atsisakys žygiuoti, tas galės autobusu nuvykti į Nidą. Nidoje galutinis žygio maršruto taškas – Saulės laikrodis. Čia padarysime dar keletą lengvų praktikų, meditaciją, kartu pasidžiaugsime pasiektu tikslu, patyrimais ir pan. Tuo baigsis mūsų žygis, kurio įspūdžiai, manau, liks ilgam 🙂
  Simbolinė dalyvio padėka už žygį (organizavimą, programą, motyvaciją ) – 5 eurai.
  Renginys/žygis atviras, tad galite kviesti kartu dalyvauti ką tik norite ir kiek tik norite žmonių.
  P.S. Atvykimu iki Klaipėdos, nakvyne (Pervalkoje ar Nidoje) ir grįžimu iš Nidos reikia pasirūpinti patiems individualiai.

  Gintarė

 • Pėsčiomis pajūriu 2017 su TrenkTuru

  Legendiniu tapęs žygis Pėsčiomis pajūriu ir vėl kviečia visus įveikti iššūkį. Jau trečią kartą organizuojamas žygis Jus pasitinka kitoks – dar įspūdingesnis, didesnis ir smagesnis!

  Išbandykite save, susipažinkite su neatrastais Kuršių nerijos gamtos kampeliais ir pajuskite malonų nuovargį įveikus ilgą kelią pėsčiomis!

  Iššūkį sau išsirinksite kiekvienas, nes Pėsčiomis pajūriu 2017 net 5 maršrutai:
  12 ½ km vienu ypu
  25 km per pusdienį
  50 km per dieną
  50 km per naktį
  100 km per parą

  Daugiau informacijos www.PesciomisPajuriu.lt

  ENG

  The now-legendary Coastline Walk is once more inviting everybody to challenge themselves. Its third incarnation is different though – it is even grander, bigger and a lot more fun!

  Put your strength to the test, discover the beautiful nature of the Curonian Spit and experience sweet fatigue after conquering a long-distance walk!

  Everyone will be able to choose their own challenge, as Coastline Walk 2017 proposes 5 routes:
  12 ½ km in one go
  25 km in half a day
  50 km in a day
  50 km in a night
  100 km in 24 hours.

  For more information, visit www.coastlinewalk.com

Į viršų