Lietuvoje pirmajame organizuotame daugaidieniame pėsčiųjų žygyje dalyvavome dar 2001 metais, kuomet įvyko pirmasis kariuomenės Mokomojo pulko organizuotas žygis „Radvilų keliais”. Beveik nepastebėtai prabėgo jau daugiau kaip 10 metų, atsirado Pėsčiųjų žygių asociacija, daugiau įvairių įskaitinių žygių, tik kad dienų skaičius, atstumai sumažėjo… Mūsų gretose yra ne vienas ir ne trys žmonės, kurie dalyvavo VISUOSE, jau 14-oje vykusių žygių „Radvilų keliais” ir yra apdovanoti šio žygio auksiniais medaliais! Įsivaizduojate ką reiškia tiek metų nepraleist inei vieno renginio, ištaikyti darbus, atostogas, prisiderinti prie datų, startuoti ir visad sėkmingai užbaigti kas pradėta? 🙂 Užsirašyti „šiaip sau” į vieną žygį ir iškristi pirmą ar antrą dieną – tai viena, taip sugebėtų bet kas, bet rasti laiko, pasiruošti ir sėkmingai dalyvauti kiekvienais metais – pagarbos vertas ryžtas bei ištvermė!

Šie dalyviai – tai elitas bendroje dalyvių masėje – vieni kitus gerai pažįsta, su nekantrumu laukia susitikimo naujuose žygiuose Lietuvoje ir užsienyje. Jie – geriausiai pasirengę fiziškai bei morališkai, nuo pirmojo žygio sukaupę daug patirties ir žinių. Tai žmonės, gebantys įveikti bet kokius sunkumus, bet kokiu oru, išlikti entuziastingi ir visokiariopai pagelbėti kitiems žygeiviams.

Atskirai ypatingos pagarbos ir pažymėjimo nusipelno vyr. puskarininkis Vidmantas Genys – Radvilų žygio iniciatorius, kūrėjas ir ilgametis puoselėtojas, dabartinis Pėsčiųjų žygių asociacijos prezidentas, pats sėkmingai įveikęs 9 žygius „Radvilų keliais” iš kurių net 6-ias eXtreme trasas, bei daugelį kitų žygių Lietuvoje ir užsienyje!!


Įsteigus PŽA, atsirandant vis daugiau įvairių žygių kasmet, nutarėme Garbės pakyloje skaičiuoti nebe dalyvavimo metų skaičių, bet bendrą įskaitinį (pagrįstą diplomais) nueitą kilometražą. Žygeivių reitingas pagal įskaitinius km:

Lentelės duomenis galite slinkti klaviatūros rodyklėmis <- ir ->

Aktyviausių Lietuvos žygeivių sukauptų įskaitinių (diplomais patvirtintų) kilometrų apskaita vedama šioje online lentelėje. O mūsų tinklapio tituliniame puslapyje publikuojami/atnaujinami tik Top20 geriausių rezultatų.

Jei randate netikslumų arba norite būti įtraukti į šią apskaitą – parašykite laišką dainius @pesciujuzygiai.lt, nurodykite savo vardą, pavardę, kuriuose žygiuose, kuriais metais dalyvavote (turite diplomus) ir kiek km. juose nuėjote 😉

Nuolatinių, pažįstamų dalyvių el. pašto adresai po pirmo duomenų suvedimo autorizuojami ir gauna tiesioginę prieigą redaguoti šį failą, kad po kiekvieno naujo įveikto žygio gali patys redaguoti savo informaciją, įsirašyti kilometražus.

P.S. prašau nesiųsti savo keliasdešimt pirmųjų kilometrų – šia lentelę vertą pradėti pildyti tik turint sukaupus BENT 500 įskaitinių kilometrų, kuomet aišku, kad Jūs jau tikrai nuolatinis pėsčiųjų žygių dalyvis (-ė). Taip pat iš lentelės periodiškai šalinamso pavardės tų žygeivių, kurie patys neatnaujina arba neatsiunčia mums atnaujinimui savo duomenų bent kartą į pusmetį!