• Lekiam į Nidą

  Šiemet jau 11 – tas LEKI žygis Baltijos pajūryje. 100 km , per keturias dienas, nuo Latvijos iki Rusijos pajūrio smėliu ir dar bendraminčių draugijoje tikros atostogos kūnui ir sielai. Norintiems vykti drauge siūlome 2 išvykos variantus:

  1 variantas – kaina 110 eur
  Visas 100 km per 4 dienas. – Kelionė + 1 nakvynė Palangoje + 2 nakvynės Nidos centre + pagalba trasoje.
  Iš Alytaus išvažiuojame nuo sporto mokyklos (Matučio 14) , 26d. (ketvirtadienį) 7.30 val. Galime paimti iš Prienų, Kauno.
  Žygio pabaiga sekmadienį 16-17 val. Dušas viešbutyje. 22-23 val. Alytuje. Kaina- 110 eurų.

  2 variantas – kaina 75 eur
  Rugsėjo 27d. penktadienį 16 val. išvažiuojame iš Alytaus (Matučio 14 Sporto mokykla).
  Apie 21 val. atvažiuojame į Nidą. Šeštadienį. ryte išvažiuojame į Smiltynę Dalyvaujame LEKI rengiamo, šiaurietiško ėjimo žygio (Latvija-Rusija, 100km pajūriu) trečiame etape Klaipėda – Juodkrantė (18km). Apie 15 val. atgal į Nidą. Poilsis, grybai, žvejyba ir kitos kurorto pramogos. Sekmadienį 9val. Žygis Nida-Parnidžio kopa-Rusijos siena pajūryje-Nidos švyturys, ( apie 10 km.). Po žygio laisvas laikas. 15val. išvažiuojam iš Nidos.
  Pakeliui sustojame ir aplankome NEGYVĄJĄ KOPĄ. Apie 16 val.namo. Alytuje 21val. Kaina – 75 eurai.
  Gundykitės ir registruokitės.

  Registruodamiesi nurodykite pasirinktą išvykos variantą.

  Registracija: http://www.eiksiaurietiskai.lt/renginiai/lekiam-i-nida

 • Kvietimas į prasmingą žygį – 5 kilometrai kelio už Emiliją

  KVIEČIAME šiais metais žengti pirmuosius 5 kilometrus, kiekvienoje iš 5 trasų už penktuosius metus einančią ir ryžtingai su klastinga liga kovojančią Emiliją. Mažoji kovotoja eidama 5-tuosius savo gyvenimo metus, savo akytėje nešiojasi itin retą bei klastingą ligą retinoblastoma (akies vėžys). Ji jau yra ištvėrusi ne vieną chemoterapijos kursą ir begales varginančių ir skausmingų procedūrų, tačiau jos optimizmas ir plati šypsena rodo didžiulį norą pasveikti ir vėl džiaugtis nerūpestinga vaikyste.

  Į prasmingą Coastline Trek’19: Klaipėda su LPF „Mamų unija“ žygį rugsėjo 21 d. kviečiame žygiuoti/keliauti už Emiliją, o neabejingus žmones, kviečiame gera valia registruojantis (pildant registracijos formą) skirti piniginę auką taip reikalingam Emilijos gydymui Šveicarijoje.

  Kiekvienas žygeivis sėkmingai pasiekęs finišą bus pagerbtas ir apdovanotas LPF „Mamų unija“ GERADARIO diplomu.

  Prasmingus darbus lengviau daryti kartu!

  Daugiau apie Emiliją https://www.mamuunija.lt/istorijos/skirtingos-spalvos-emilijos-akys-slepia-reta-liga-lietuvoje-gydymo-nera

  Apie žygį: https://coastlinetrek.com/lt/

  #mamuunija #trenkturas #ejimasuzemilija

 • Coastline Trek’19: Klaipėda with Gjensidige

  Kviečiame pasitikti gintarinį rudenį ir atsisveikinti su šėlstančia Baltija rugsėjo 21 dieną! Nutilusią ir rudens magija apkerėtą Kuršių Neriją apjuosime penkiais atnaujintais maršrutais, tad rinktis galėsite kiekvienas – asmeninį iššūkį ar malonų pasivaikščiojimą!

  Startuojame Sporto ir Sveikatingumo Bazėje, Smiltynės g. 13B, Klaipėda (GPS: 55.706261, 21.1110784).

  Einame 13, 25, 40, 60 arba visą 100 kilometrų!

  Daugiau informacijos:

  Coastline Trek’19: Klaipėda

 • Žygis Smiltynė – Nida

  Sveiki visi 🙂
  Kviečiu jus rugpjūčio 4-5d. į žygį pėsčiomis Smiltynė – Nida!
  Žygį pradėsime rugpjūčio 4d. (šeštadienį) 9h. nuo Smiltynės naujosios perkėlos. Nuo jos keliausime iki Pervalkos, t.y. apie 35km. Pakeliui, poilsio pertraukų metu ne tik piknikausime, ilsėsimės kaip mokėsime, bet ir pravesiu lengvus fizinius, energetinius užsiėmimus (jogos, kvėpavimo, embodiment, Qi gong ir kt.). Taip pat užsuksime į Juodkrantę (galbūt) ir į Pilkąsias kopas, kur atliksime Žemės (stichijų) pagerbimo ceremoniją. Nakčiai apsistosime Pervalkoje (kas norės, galės autobusu nuvykti į Nidą ir ten apsistoti), o kitą dieną toliau žygiuosime (greičiausiai mišku) į Nidą (apie 15km.). Kieno kojos atsisakys žygiuoti, tas galės autobusu nuvykti į Nidą. Nidoje galutinis žygio maršruto taškas – Saulės laikrodis. Čia padarysime dar keletą lengvų praktikų, meditaciją, kartu pasidžiaugsime pasiektu tikslu, patyrimais ir pan. Tuo baigsis mūsų žygis, kurio įspūdžiai, manau, liks ilgam 🙂
  Simbolinė dalyvio padėka už žygį (organizavimą, programą, motyvaciją ) – 5 eurai.
  Renginys/žygis atviras, tad galite kviesti kartu dalyvauti ką tik norite ir kiek tik norite žmonių.
  P.S. Atvykimu iki Klaipėdos, nakvyne (Pervalkoje ar Nidoje) ir grįžimu iš Nidos reikia pasirūpinti patiems individualiai.

  Gintarė

 • Ventspils-Liepāja-Klaipėda | 222km

  Can You hike it?
  222km independent hike along the shores of the Baltic sea.
  Meeting point at Dienvidu MolsVentspils, Latvia 22:30 at 4th of August. Finish at the pier of Klaipeda, Lithuania.

  Spontaneous Yoga, untamed nature, enticing coastal cities and breathtaking views. You yourself decide if and how you want to hike the distance. In the route map we have provided the nearest bus stops, shops for food and guest houses during the route along the beach. https://drive.google.com/open?id=1_xGZZfEZC7LDbzgr6i-xoaxQwwg&usp=sharing

  We prefer to hike during the night and rest at the day time however you are free to choose your own preferred hiking style. Spend some time with nature before the summer is over and stay spontaneous! 😉 #canyouhikeit17

  Registration fee 20eur. Transfer details provided after the registration during the month of July. (may take up to 2 weeks to process)
  Photos from our previous adventures here: https://www.flickr.com/photos/spontanais/albums

  For more information and exchange of tips and experience, join Ventspils Liepaja Klaipeda participants group
  Q&A Matijs 00 371 25925972, Andra, 00 371 26368790, Aija, 00 371 20201145

 • Tradicinis pėsčiųjų nakties žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais”

  Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyrius kartu su Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (jūros) šaulių 3-ąja rinktine padedant Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iajai rinktinei ir Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui kviečia visus karius ir šalies piliečius aktyviai dalyvauti tradiciniame pėsčiųjų naktiniame žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“.

  Žygis skirtas 1923 m. Klaipėdos sukilimo dalyvių, Dotnuvos šaulių – savanorių atminimui.

  Žygio dalyviai kviečiami įveikti 25 kilometrų atstumą iš Priekulės į Klaipėdą 1923 m. Klaipėdos sukilimo dalyvių keliu. Keliaudami maršrutu, susipažinsite su puikiomis Priekulės ir Klaipėdos rajonų gyvenvietėmis bei netikėtomis istorinėmis ir gamtos vietomis.

  Žygio data: 2017 m. sausio 13 – 14 d.

  Žygio pradžia 22.00 val. iš Kultūros centro patalpų (Turgaus g. 4, Priekulė).

  Žygio pabaiga numatoma apie 6 val. ryto, Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos patalpose (Taikos pr. 54, Klaipėda).

  Žygio dalyvio starto mokestis 3 Eur (sumokamas registracijos metu, išduodama žygio dalyvio kortelė, žygio diplomas, žemėlapis ir maitinimas).

  Žygio medalio kaina – 15 eurų (apmokėjimas už medalį finišo vietoje, komplektas: medalis, medalio liudijimas, medalio pakaitalas ir dėžutė).

  Dalyvių įskaitinė registracija ir maršruto žemėlapių išdavimas prasidės nuo 18.00 val. Priekulės kultūros centro patalpose (Turgaus g. 4).

  Išankstinė komandų registracija vykdoma el. paštu zygis1923@gmail.com atsiunčiant užpildytą paraišką.
  (Paraiškos blankas).
  https://drive.google.com/file/d/0B0X0BnSAdnaadzBFQmtyMjVtY3M/view?usp=sharing

  Pavienių dalyvių registracija vykdoma užpildant pavienių dalyvių registracijos formą. Šią formą patartina pildyti ir mažoms grupėms iki 5 asmenų.
  (Pavienių dalyvių registracijos forma)
  https://goo.gl/forms/kvdbRQKffFTEjDdC3

  Išankstinė registracija vyks nuo 2016 m. gruodžio 1 d. iki 2017 m. sausio 10 d.

  Registruojantis žygio vietoje, komandos vadovas pateikia 2 egz. galutinės sudėties komandos paraiškas.

  Žygio medalis. https://drive.google.com/file/d/0B0X0BnSAdnaabWNGaXB0MlRTeTg/view?usp=sharing

  Žygio taisyklės. https://drive.google.com/file/d/0B0X0BnSAdnaaOGtMSUxFUTNjU28/view?usp=sharing

 • Kalėdinis žygis „Iš Kalėdų į Naujuosius”, Klaipėda

  Praėjusiais metais pirmą kartą organizuotame žygyje „Iš Kalėdų į Naujuosius” dalyvavo daugiau nei 40 raudonkepurių, trys šunys ir vienas žmogutis su dviratuku. Norime ir šiemet pakviesti, pavargusius nuo Kalėdinio stalo miestiečius, nupėdinti 10-12 km, pasidžiaugti žiemiška gamta, nunešti žvėreliams dovanų…
  Pasidalinkit šia žinia, tegu kuo mažiau būna besigailinčių kad nežygiavo!
  Registracijos nėra, tiesiog ateikit į Senąją perkėlą. keltas išplaukia 12 val.
  Vydas Verbilis 8 645 76254

 • Naktinis pėsčiųjų žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais” 2015

  Lietuvos Kariuomenės Kūrėjų Savanorių Sąjungos Klaipėdos apskrities skyrius kartu su Lietuvos Šaulių Sąjungos Vakarų (jūros) šaulių 3-ąja rinktine 2015 m. sausio 16 – 17 d. keturioliktą kartą organizuoja tradicinį nakties žygį „Klaipėdos sukilėlių keliais”.

  Žygis skirtas 1923m. Klaipėdos sukilimo karinio vado Jono Budrio atminimui.

  Žygio maršrutas: Palanga – Klaipėda.

  Dalyviams teks nakties metu, atkartojant 1923 m. savanorių sukilėliųjudėjimo maršrutus ir laiką, įveikti 26 km atstumą pėsčiomis.

  Privaloma turėti žibintą, atšvaistą, aprangą ir avalynę pritaikytą žiemos žygiams.

  Žygio dalyvis, įveikęs visą trasą, gauna vardinį diplomą – pažymėjimą.

  Organizatoriai žygio dalyvių komandų vardines paraiškas registruoja iki 2015 sausio 12 d. Išankstinė komandų ir pavienių asmenų registracija vykdoma el. paštu: zygis1923@gmail.com atsiunčiant paraišką.

  Dalyvio mokestis – 3 € (10,36 Lt). Mokestį teks sumokėti starto vietoje. Pavienių dalyvių skaičius ribotas.

  Užsiregistravusios komandos 2015 m. sausio mėn.16 d. nuo 18.00 iki 21.00 atvyksta į Palangos universalią sporto areną (Sporto g. 3) ir atsižymi registratūroje. Komandos vadovas turi pateikti 2 egz. galutinės sudėties komandos paraiškas. Čia išduodami maršruto aprašymai, žemėlapiai ir dalyvio kortelės.

  Registruoti pavieniai dalyviai buriami į komandas starto vietoje.

  Dalyvių amžius nuo 16 metų.

  Žygio finišo vieta: Klaipėdos mieste, LDK Butigeidžio Dragūnų batalione (Liepojos g. 5, Klaipėda ).


  LKKSS Klaipėdos apskrities skyriaus medalis ” Klaipėdos sukilėlių keliais „

  Medalis „Klaipėdos sukilėlių keliais” – Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus apdovanojimas, įteikiamas asmenims už pilnai įveiktą tradicinio žygio maršrutą ir nuopelnus organizuojant šiuos žygius.

  Medalio ženklas yra apvalus, 33 mm skersmens , pagamintas iš vario-nikelio lydinio. Averse pavaizduota: Klaipėdos miesto herbas, vidurinėje ženklo dalyje skydas su reljefiniu Vyčio Kryžiumi. Skydas apsuptas spinduliais , einančiais iš ženklo centro. Tarp vidinio ir išorinių žiedų reljefinis užrašas: ŽYGIS KLAIPĖDOS SUKILĖLIŲ KELIAIS . Visi reljefiniai iškilimai (Išskyrus spindulius) 0,5 mm aukščio. Spindulių aukštis 0,2 mm. Ženklo reversas lygus, be užrašų. Išgraviruotas tik ženklo numeris.

  Medalis yra keturių laipsnių. Visų laipsnių medalio ženklas yra vienodas. Skiriasi medalio kaspino spalvų deriniai:
  – Ketvirto laipsnio medalio kaspinas: jūros bangos spalvos su geltona juostele
  – Trečio laipsnio medalio kaspinas: jūros bangos spalvos su trim geltonomis juostelėmis
  – Antro laipsnio medalio kaspinas: jūros spalvos juostelė su dviem plačiomis geltonomis juostelėmis ir trimis siauromis geltonomis juostelėmis
  – Pirmo laipsnio medalio kaspinas: jūros bangos spalvos su trim plačiomis geltonomis juostelėmis ir dviem geltonomis juostelėmis.

  Medalio „Klaipėdos sukilėlių keliais” pakaitalas yra atitinkamo laipsnio kaspino spalvų juostelė.

  Visų laipsnių Medaliu „Klaipėdos sukilėlių keliais” apdovanoja LKKSS Klaipėdos apskrities skyriaus valdybos pirmininkas. Medalis įteikiamas asmeniui, sumokėjusiam medalio, pakaitalo ir dėžutės gamybos kainą, pilnai įvykdė žygio dalyviui keliamus reikalavimus ir turi tai patvirtinančius dokumentus.

  Žygio organizatoriai, už nuopelnus organizuojant žygius, skyriaus valdybos sprendimu, gali būti apdovanojami antro laipsnio medaliu.

  Reikalavimai medaliui gauti:
  – Ketvirto laipsnio medalis: įveikus vieno žygio „Klaipėdos sukilėlių keliais” maršrutą ir gavus pažymėjimą
  – Trečio laipsnio medalis: įveikus tris žygius ir pristačius žygio dalyvio pažymėjimus
  – Antro laipsnio medalis: įveikus penkis žygius ir pristačius žygio dalyvio pažymėjimus
  – Pirmo laipsnio medalis : įveikus dešimt žygių ir pristačius žygio dalyvio pažymėjimus.

  Apdovanotam medaliu asmeniui įteikiamas medalis, jo pakaitalas ir valdybos pirmininko pasirašytas ir patvirtintas anspaudu medalio liudijimas.

  Kiekvieno laipsnio medalis asmeniui teikiamas tik vieną kartą.

  Asmenys apdovanoti medaliu, turi teisę jį nešioti tiek dėvėdami uniformą, tiek civilinius drabužius.

  Nešiojami ir segami kairioje uniformos arba švarko pusėje, laikantis galiojančių apdovanojimų ir pasižymėjimo ženklų segimo ir nešiojimo taisyklių.

  Medaliai ir pakaitalai gaminami už žygio dalyvių lėšas.

  Apdovanojimo reikalus ir apdovanotojų sąrašus tvarko LKKSS Klaipėdos apskrities skyriaus valdyba,valdybos pirmininko nustatyta tvarka.


  TAISYKLĖS

  LKKSS žygio „Klaipėdos krašto sukilimui paminėti” tikslas – plėtoti glaudesnį Lietuvos Respublikos karių ir civilių bendradarbiavimą, ugdyti patriotiškumą, pilietiškumą, puoselėti kultūros, istorines tradicijas, užtikrinti prasmingą ir turiningą laisvalaikio praleidimą.

  Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių žygis, skirtas Klaipėdos krašto sukilimui atminti, (toliau – žygis) organizuojamas kiekvienais metais naktį sausio mėnesio vieną savaitgalį.

  Žygis yra nekomercinis renginys, kuris kiekvienais metais įtraukiamas į Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyriaus veiklos planus. Žygio programą tvirtina LKKSS Klaipėdos skyriaus valdyba.

  Žygyje gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių kariai, civiliai nuo 16 metų. Žygyje galima dalyvauti grupės sudėtyje. Įveikdami maršrutą, žygio dalyviai ir jų grupės nesivaržo. Žygio organizacinis komitetas neatsako už žygio dalyvių asmeninius daiktus ir sveikatą (sveikatą rekomenduojama pasitikrinti prieš žygį.

  ORGANIZAVIMAS, VADOVAVIMAS

  Žygį organizuoja LKKSS Klaipėdos skyrius.

  LKKSS Klaipėdos skyriaus valdybos sprendimu sudaromas žygio organizacinis komitetas (toliau – komitetas), kuris atsakingas už žygio organizavimą.

  REGISTRACIJA

  Žygio dalyviai registruojami pagal pateiktas registracijos formas.

  Registracijos laikas nurodomas žygio programoje.

  MAITINIMAS

  Žygio dalyviai vieną kartą žygio metu bus vaišinami kareiviška koše ir arbata, papildomu maistu žygeiviai apsirūpina savarankiškai.

  KONTROLĖ

  Žygio maršrute kontrolės punktai žymimi lentelėmis: „KONTROLĖ” Iš individualių dalyvių registracijos vietoje sudaromos grupės, paskiriant grupės vadovą.

  Dalyvių grupės vadovas registracijos vietoje turi pasiimti grupės kontrolinę kortelę.

  Žygio grupių vadai turi užtikrinti, kad grupės narių skaičius, pažymėtas toje kortelėje, atitiktų grupės sudėtį prieš žygį. Jeigu yra neatitikimų, jie turi būti ištaisomi prieš startą.

  Žygį galima pradėti tik pažymėjus šią kortelę starto punkte.

  Kontrolės punktuose ir finiše registruojamos žygio grupės privalo būti visos sudėties. Neatitikimai turi būti ištaisomi kontrolės punkte, t. y. į grupės kontrolinę kortelę įrašomi dalyvių, pasitraukusių iš žygio, vardai ir pavardės.

  ATSTUMAI

  Žygio atstumas apie 25 km.

  KOMANDOS, GRUPĖS IR ŽYGIO DALYVIAI

  Komandos sudėtis: – komandos vadovas; – žygio dalyviai.

  Komandos vadovas – palaiko ryšį tarp komandos ir komiteto. Vadovas atsakingas už:
  – informacijos, susijusios su komanda, teikimą laiku;
  – pagalbą komitetui, savo komandos administravimo klausimų sprendimą;
  – tinkamą komiteto viršininko nurodymų ir taisyklių vykdymą;
  – komandos drausmę;
  – užtikrinti, kad žygio dalyviai, eidami keliais, laikytųsi kelių eismo taisyklių;
  – rūpintis grupės saugumu visose pavojų sveikatai keliančiose situacijose.
  – tvarką ir švarą stovyklos teritorijoje, kuria naudojasi komanda.

  Žygio dalyvis privalo:
  – laikytis žygio taisyklių;
  – eidamas keliais, laikytis kelių eismo taisyklių;
  – saugoti savo asmeninius daiktus;
  – informuoti vadovą apie pasitraukimą iš žygio.

  Žygio dalyvis, susižeidęs ar sutrikus sveikatai, turi teisę kreiptis į medikus.

  DRAUDIMAI

  Žygio metu draudžiama:
  – naudotis bet kokiomis transporto priemonėmis arba bėgti;
  – skleisti politinę propagandą;
  – pažeidinėti viešąją tvarką;
  – pažeidinėti kelių eismo taisykles
  – šiukšlinti stovyklų teritorijoje, poilsio vietose, žygio maršrute;
  – vartoti alkoholinius gėrimus.

  REIKALAVIMAI

  Pageidautina, kad kariai dėvėtų tvarkingą karinę uniformą, atitinkančią uniformos dėvėjimo taisykles. Civiliams būtina dėvėti tvarkingą sporto ar civilinę aprangą. Visi žygio dalyviai privalo turėti žibintuvėlį ir atšvaitus ant rūbų.

  Žygio dalyviams, pažeidusiems šias taisykles, bus pareikštas įspėjimas, o pakartotinai jas pažeidę dalyviai bus diskvalifikuojami. Žygio metu gali būti nurodyti ir kiti reikalavimai, kuriais žygio dalyviai privalės vadovautis.

  FINANSAI

  Žygis finansuojamas dalyvių bei žygio rėmėjų lėšomis.

  Žygio dalyviai apmoka medalių gamybos išlaidas.

  BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

  Žygio dalyviai privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis ir jomis vadovautis registracijos ir žygio metu.

  Šių taisyklių papildymo ir pakeitimo iniciatyvos teisę turi LKKSS Klaipėdos skyrius.

  Šias taisykles tvirtina, papildo ir pakeičia LKKSS Klaipėdos skyriaus valdyba.

  SU ŠIOMIS TAISYKLĖMIS VISI DALYVIAI PRIVALO SUSIPAŽINTI. GRUPĖS VYRESNYSIS STARTO VIETOJE PATEIKIA DALYVIŲ SĄRAŠĄ SU PARAŠAIS, PATVIRTINANČIAIS SUSIPAŽINIMĄ SU TAISYKLĖMIS.

Į viršų