Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Žygis „Žodis, žemė, žingsnis“

2019 09 28 @ 10:00 - 16:00

Rugsėjo 28 d., šeštadienį, kviečiame visus visus – ir žygeivius, ir kultūros entuziastus – į žygį! Minėsime du šimtmečius – 100-ąsias partizano, poeto B. Krivicko gimimo metines ir 100-ąsias Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo metines. Jūsų laukia ne tik smagus pasivaikščiojimas gryname ore, bet ir poezijos skaitymai, negirdėtos istorijos apie pogrindinę spaudą, gardi šaulių gaminta košė (tausokime gamtą – atsineškime savo šaukštą ir dubenėlį). Pasiimkite artimuosius, draugus, augintinius, registruokitės telefonu (8 37) 206842 arba el. paštu vrs@maironiomuziejus.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, telefono numerį, ir pasimatome rugsėjo 28 d. 10.00 val. mašinų stovėjimo aikštelėje prie IX forto muziejaus!

Bendroji informacija:
Žygio maršrutas: Kauno IX forto muziejus – pogrindžio spaustuvė „ab“ – Lentainių piliakalnis –Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčia – Kauno IX forto muziejus.
Maršruto ilgis – apie 15 km.
Žygio pradžia – 10.00 val. (trukmė 5–6 val.)
Pasirūpinkite žygiui tinkamais rūbais ir avalyne – žygiuosime bet kokiu oru!
Dalyvaudami žygyje sutinkate, kad nuotraukos, kuriose esate ir Jūs, būtų naudojamos renginio viešinimo tikslais.
Kiekvienas dalyvis žygio metu pats atsako už savo sveikatą.

Renginį organizuoja Maironio lietuvių literatūros muziejus ir Vytauto Didžiojo šaulių (Kauno apskr.) 2-oji rinktinė.

Vieta

Kauno IX forto muziejus
Žemaičių pl. 75
Kaunas, 47435 Lietuva
+ Google žemėlapis

Žygių kalendorius

Dėmesio: datos, tikslūs laikai, vietovės gali skirtis nuo pateiktų čia, nes pirminė informacija būna suvedama ir skelbiama likus net metams iki renginio, todėl gali pasikeisti. Tikslesnės informacijos patariame ieškoti konkretaus renginio informaciniame puslapyje, likus 3-2 mėnesiams iki renginio 😉