Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Pėsčiųjų žygis „Nuo Žalpių iki Molavėnų”

2019 12 14 @ 10:00 - 16:00

3€

Dubysos regioninio parko direkcija gruodžio 14 d. (šeštadienį) kviečia visus į pėsčiųjų žygį „Nuo Žalpių iki Molavėnų“. Tai puiki galimybė apsilankyti Pašešuvio kraštovaizdžio draustinyje, išgirsti vietos istorijų ir legendų. Žygio metu aplankysime Žalpių Šv. Benedikto bažnyčią, kraštotyros muziejų, alkakalnį Koplyčkalnį, Jono Garalevičiaus aviacijos konstruktoriaus, vargonų meistro kapavietę, Molavėnų archeologinį kompleksą, mitologinį Skirtinio akmenį, Molavėnų ąžuolą, Lietuvos partizanų žūties vietą, daubą Lukošienės „bliūdą“.
Gruodžio 14 d. 10 val. renkamės automobilių stovėjimo aikštelėje prie Žalpių bažnyčios (Pėriškių g. 16, Žalpiai, 427991, 6150445). Numatomas žygio atstumas 15 km. Keliausime lauko keliukais, žvyrkeliais. Žygis įvyks nepaisant oro, todėl būkite tam pasirengę. Kad praleistas laikas būtų malonus, rekomenduojama su savimi turėti puodelį arbatai, lengvų užkandžių, gėrimų, avėti neperšlampamus batus ir drabužius! Kelionei palengvinti galima pasiimti ėjimo lazdas. Maršrutas žiedinis. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 16 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Tėveliai, kurie planuoja kartu su mažaisiais leistis į žygį, turėtų atsižvelgti į tai, jog vaikams iki 7 metų maršrutas gali būti kiek per sudėtingas. Į pėsčiųjų žygį kviečiami ir keturkojai draugai su kultūringais šeimininkais! Už augintinio ir aplinkinių saugumą atsako šeimininkas. Dalyvio mokestis – 3 eurai (įskaičiuoti Žalpių kraštotyros muziejaus, Dubysos regioninio parko lankytojų bilietai). Registracija iki gruodžio 13 d. tel. 8-614-13399, el. paštas: dubysosrp@gmail.com, facebook paskyroje.

Žygių kalendorius

Dėmesio: datos, tikslūs laikai, vietovės gali skirtis nuo pateiktų čia, nes pirminė informacija būna suvedama ir skelbiama likus net metams iki renginio, todėl gali pasikeisti. Tikslesnės informacijos patariame ieškoti konkretaus renginio informaciniame puslapyje, likus 3-2 mėnesiams iki renginio 😉