Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Pažink Lietuvą žingsniuojant Telšių apylinkėmis

2019 09 14 @ 06:00 - 21:00

Šiaurietiškojo ėjimo klubas „8 žingsniai” kviečia kartu keliauti į Telšius, pasisemti stiprybės iš vieningų, tvirtų ir stiprų žemaičių. Pažintį su Žemaitijos sostine pradėsim nuo pažintinės ekskursijos su gidu ir įsitikinsite, kad Žemaitijos sostinė tikrai ypatinga. Atsinaujinusi miesto architektūra ir gausybė simbolių, pasislėpusių miesto prieigose, Žemaitijos šviesuolių istorijos, porinamos tikra žemaitiška kalba palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam čia apsilankiusiam. Ieškosime mieste „apsigyvenusių“ meškų. Vis dar gyvos legendos apie meškas, padėjusias žemaičiams auginti ir auklėti vaikus. Čia vis dar tikima, kad švelniai patrynus meškos nosį, galima tikėtis norų išsipildymo ar įdėjus ranką į meškos leteną, pasijusti stipresniais ir tvirtesniais. Pasimėgavę Telšiais, toliau išsileisime į žygį Germanto ir Ilgio ežero pažintiniais takais. Germanto takas veda pro Lietuvos tūkstantmečio parką, čia trumpam stabtelsime prie šaltinio. Toliau žygiuosime Ilgio ežero pakrantėmis, čia dalį pažintinio tako sudaro pojūčių (basakojų) takas. Kartu žygiuos ir šiaurietiškojo ėjimo entuziastai iš Telšių – visada malonu pabendrauti su vietiniais ir praplėsime pažintį su bendraminčiais!

Rugsėjo 14d. programa:
6:00 – išvykstame iš Vilniaus Forum Palace apatinės aikštelės
10:00 – atvykstame į Telšius, ekskursija žemaičių kalba „Atrask mažąsias Telšių miesto puošmenas“
12:00 – 16:00 – žygis Ilgio ir Germanto ežerų pažintiniais takais, maršrutas apie 14 km. Žygio vedlys – Rimvydas, Telšių šiaurietiškojo ėjimo klubo „Judėjimo evoliucija“ siela.
16:00 – 17:00 – laisvas laikas pasivaikščioti Masčio ežero pakrantėmis ar pasimėgauti Džiugo sūriu ir ledais.
17:00 – pasisėmę naujos energijos, stiprybės ir susiradę naujų draugų išvykstame namų link
Apie 21:00 grįžtame į Vilnių

Kelionės kainą sudaro:
• Išvykos mokestis (ne klubo nariams) – 17 Eur. Šiaurietiškojo ėjimo klubo „8 žingsniai” nariams – 9 Eur.
Mokestį perveskite į Šiaurietiškojo ėjimo klubas „8 žingsniai” banko sąskaitą LT577300010154574544, Įm. kodas – 304776399, mokėjimo paskirtis „Už kelionę į Telšius“. Mokestis negrąžinamas.
• Pažintinė ekskursija po Telšius – po 2 Eur nuo kiekvieno dalyvio (atsiskaitysime vietoje, turėti smulkių grynųjų pinigų)

Išankstinė registracija būtina, dalyvių skaičius ribotas – 40 asmenų.
Vieta rezervuojama sumokėjus išvykos mokestį.
Kelionės dalyvius informacija apie išvyką ir kitas detales pasieks el-paštu kelios dienos iki išvykos.
Registruotis išvykai https://forms.gle/UK2PwGe9yr4HjFeh7 iki rugsėjo 12 d.

Atsinaujinę Telšiai Lietuvos turizmo perlas, tai ne vien tik mūrai, stovintys ant septynių kalvų – keliaukime kartu tuo įsitikinti!
Kontaktinis telefonas:
+37069834422 Raimonda

Vieta

Vilniaus Forum Palace apatinė aikštelė
Konstitucijos pr. 26
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis

Žygių kalendorius

Dėmesio: datos, tikslūs laikai, vietovės gali skirtis nuo pateiktų čia, nes pirminė informacija būna suvedama ir skelbiama likus net metams iki renginio, todėl gali pasikeisti. Tikslesnės informacijos patariame ieškoti konkretaus renginio informaciniame puslapyje, likus 3-2 mėnesiams iki renginio 😉