Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Patyriminis žygis „5 pojūčiai” Žaliojoje girioje #4

2019 12 29 @ 10:00 - 15:00

15€

Tiems, kas svajoja apie ramų šių metų paskutinį sekmadienį gamtoje, kviečiame dalyvauti ketvirtajame patyriminiame žygyje Karsakiškyje.

Vieta ta pati, o žygio maršrutas kaskart vis kitoks.

Jausminis žygis. Miškas kaip terapija. Miškas kaip savęs pažinimo vieta: kas aš esu, ko aš noriu čia ir dabar.

KAS TAI YRA?
Tikslas yra ne pats žygiavimas, t.y., ne fizinis nuvarginimas ar kilometrų rinkimas, o (pa)tyriminė veikla, todėl į veiksmą įtraukiame peripatetikos elementą bei tam tikrus pratimus, kviečiant dalyvius įsitraukti į bendrą išgyvenimą tyrinėjant asmenines patirtis. Tai yra jausminis žygis, nes įvairių praktikų dėka, prisiliečiama prie žmogaus vidaus, jo emocijų, ,,įvedame” dalyvius į savianalizės procesus. Penki žmogaus pojūčiai atskleidžiami skirtingose žygio atkarpose.
Pradedame žygį aktyvaus klausymosi pratimais, vėliau keičiantis miškui, keičiasi ir rekomenduojamos užduotys: žygis kaskart vis kitoks, neturime iš anksto sutartų užduočių. Dinamiškas žygio maršrutas reikalauja drąsos: ėjimas per senas nuotekų sistemas, šokinėjimas per upelį nepratariant nei žodžio ir gniaužiant emocingus šūkavimus viduje.
Trys kilometrai tyloje, su savimi ir lapkričio gamta. Šimtas žingsnių tiesiai ir radinys, labiausiai kritęs Tau į akis. Kodėl būtent jis?
Pratimai, rekomenduojamos užduotys gali kisti dėl oro sąlygų.

Savaitė prieš žygį visiems užsiregistravusiems dalyviams siūloma stebėsenos užduotis iš organizatorių, kuri aptariama žygio metu.

Kartu bandome atpažinti tai, kas su mumis vyksta viduje, kokie pasikartojantys jausmai pasireiškia atsidūrus nekasdieniškoje aplinkoje, kaip mes vertiname mus supančią aplinką ir kokias emocijas mums suteikia išėjimas iš komforto zonos.
Žygio metu sąmoningai kreipiame savo žvilgsnį į vidų, savo gelmes, kuriose slypi mūsų esmė, kupina stiprybės ir išminties.

Po žygio žmogus jaučiasi ne tik pailsėjęs, pabuvęs magiškoje tyloje, bet per susijungimą su mišku, sugrįžta ramybės pojūtis, prabunda vidinė kūno išmintis, sumažėja stresas, sugrįžta pasitenkinimas gyvenimu.

Pasiimkite maisto ir užkandžių. Nesiveskite augintinių. Vaikus patikėkite atsakingiems asmenims. Žygis vyksta bet kokiu oru, jei nėra pavojaus žmogaus gyvybei.

Žygio atstumas: apie 12 km
Trukmė: apie 4-5 valandas
Kaina: 15 €/asmeniui
Dalyvių skaičius: ne daugiau kaip 20 žmonių
Dalyvių amžius: ne jaunesni kaip 16 metų.

Puikiai tinka šeimoms, pedagogams ir tiems, kam rūpi saviugda.

Rezervacija vyksta elektroniniu paštu: misko.maudynes@gmail.com Prašome nurodyti savo vardą, telefono numerį, dalyvių skaičių.
Visą detalią informaciją atsiųsime dalyviams likus kelioms dienoms iki numatomo renginio.

Informacija

Data:
2019 12 29
Laikas:
10:00 - 15:00
Kaina:
15€
Renginys kategorija:
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/419635625370495/

Organizatorius

Miško maudynės
El. paštas:
misko.maudynes@gmail.com

Vieta

Žalioji giria
Karsakiškis, Panevėžio apskritis Lietuva + Google žemėlapis

Žygių kalendorius

Dėmesio: datos, tikslūs laikai, vietovės gali skirtis nuo pateiktų čia, nes pirminė informacija būna suvedama ir skelbiama likus net metams iki renginio, todėl gali pasikeisti. Tikslesnės informacijos patariame ieškoti konkretaus renginio informaciniame puslapyje, likus 3-2 mėnesiams iki renginio 😉