Čia galite susirasti savo registraciją (CTRL+F) ir patikrinti jos statusą. Jei vis dar neapmokėta – galite paspausti ant unikalaus registracijos numerio greta pavardės ir naujai atsidariusiame lape galėsite apmokėti per automatinę el. mokėjimų sistemą, o jei jau apmokėjote ir statusas “Completed”, tuomet galite spausti ant savo vardo/pavardės – naujame lape bus sugeneruota Jūsų dalyvio kortelė atsispausdinimui!

P.S.: jei mokėjote ne per patogią ir automatinę Mokejimai.lt sistemą o paprastu bankiniu pavedimu, tai jie patikrinami, statusai pakeičiami tik kas kelias dienas ar net savaitę, tad nieko tokio, jei iškart, po kelių dienų, vis dar matote “Incomplete”. Tiesiog palaukite. Jei ~2+ sav. be pakitimų – tuomet jau kreipkitės, aiškinsimės ;)

P.P.S.: Mes viešiname tik į renginius užsiregistravusių dalyvių vardus ir pavardes, tam, kad galėtumėte matyti savo registracijos statusą, patikrinti ir pranešti, jei registruojantis įsivėlė klaidų (nes taip gali būti užrašyta ir ant diplomų!), ar tiesiog žinojimui kas iš draugų, pažįstamų jau užsiregistravo. Mes niekada ir niekam neviešiname Jūsų gimimo datos, telefono numerio ar el. pašto adreso!


[LISTATTENDEES show_expired="false"]